,
Популярные новости
  Наш опрос
  Оцените сайт


  Показать все опросы
  Новости от наших партёнров
        КОРЗИНА ПОКУПОК
  Наименование Кол-во
  Оформить заказ
  «    Декабрь 2018    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
  Центр енергоефективності «Зелений Простір» в Тернополі
  • 15 августа 2015 |
  • 23:08 |
  • VMoseichuk |
  • Посмотрело: 807 |
  • Комментарии: 0 |

  У Тернополі, колом місцевих фахівців у сфері енергетики, залучення інвестицій та громадської діяльності, для яких енергетична свобода є понад усе, створено Центр енергоефективності «Зелений Простір». 

  Місією Центру є популяризація енергоефективності в будівлях та використання відновлювальних джерел енергії у побуті та комунальній сфері. Головні напрямки роботи Центру об’єднуються навколо засад сталої енергетики та соціальних інновацій, та полягають у проведенні навчальних заходів, акцій, наданні консультацій та розробці готових рішень у сфері енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії.

  Основними завданнями Центру є:
  розробка та реалізація  інвестиційних та грантових проектів у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики;
  проведення громадських заходів та акцій з метою популяризації ідей енергетичної свободи та незалежності серед мешканців громад, представників органів влади та підприємців;
  енергетичне дорадництво та інформаційно-консультативна підтримка громадських організацій та територіальних громад.

  Основна увага Центру скеровується на власників приватних будинків, учасників ОСББ, підприємців та молодь. Разом з цим, у світлі територіальної реформи держави, важливою цільовою аудиторією стануть територіальні громади, які отримають неоціненну можливість покращити власну привабливість використовуючи місцеві джерела енергії та впроваджуючи енергоефективні заходи у громадських будівлях.

  Центр енергоефективності «Зелений простір» – це  майданчик із популяризації технологічних та поведінкових рішень, які дадуть українським громадянам можливість економити на енергії, спільно боротися з енергетичною окупацією, стабілізувати енергосистему, знизити тиск енергетики на довкілля та навчитися простими кроками змінювати енергетичні звички та якість життя.

  Кожна активна та зацікавлена людина може долучитись до роботи Центру своїми ідеями, досвідом та знаннями, щоб збільшити критичну масу агентів енергетичних змін в Україні та на Тернопільщині зокрема.

  Керівник Центру, Андрій Мартишко
  a.martyshko@gmail.com

  Категории: Новости / Факты про ветер, ветроэнергетику / Тернопольская область

  Высказать мнение